Přihlásit se

Přihlášení k účtu

Jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě

Aktuality

Koronavirus

Vážení členové,

s ohledem na vývoj situace ohledně koronaviru jsme se s okamžitou platností rozhodli pozastavit technickou podporu v podobě osobních návštěv. Všechny problémy se budeme snažit vyřešit po telefonu nebo e-mailu případně vzdálenou plochu (TeamViewer).

Toto opatření bylo přijato z důvodu ochrany zdraví Vás i našich rodin. Minimální doba trvání tohoto opatření je přímo úměrná době trvání vyhlášeného karanténního stavu a očekáváme, že jej budeme držet do konce měsíce března.

Všem přeji pevné zdraví a sílu k přečkání tohoto složitého období.

Přednáška - Zahlcování TCP sítí a co s tím

Jonathon Morton z Finska, autor Cake qdisc (mechanismus kontroly provozu TCP) v Linuxu a propagátor SCE bude v Liberci, protože se společně s naším členem Pete Heistem chystají na IETF konferenci 20.2. Pro širokou veřejnost i členy budou přednášet na téma zahlcování sítí a jak jej řešit.


Jonathon Morton, author of the Cake qdisc in Linux and the SCE (Some Congestion Experienced) proposal, will be here in Liberec from Finland so he and our member Pete Heist can attend an online IETF meeting on 20.2.

We are pleased we can host them in our Freenet office where they give us presentation about SCE before the meeting, also to spread some awareness about the L4S proposal and what it means for Internet congestion control.

Date: Tuesday 18.2.
Time: 19:00
Length: about 1 hour
Place: FreeNet office
Background: https://lwn.net/Articles/783673/
Language: English, but we can stop for some translations too
Agenda:
1. Pete will give a short overview of how congestion control works (10-15 min)
2. Jon and Pete will give the SCE presentation (20-30 min)
3. They’ll talk about L4S vs SCE and how we can help it (10-15 min)

Akční balíček HBO + HBO Go za 1Kč

Akce je platná od 1. 6. do 15. 7. Kdykoliv v tomto rozmezí si člen může zakoupit tento balíček a má ho na celý měsíc.
Tento balíček si mohou zakoupit pouze členové, co mají povolenu platbu kartou. Balíček lze zaplatit pouze platební kartou.
Akce se vztahuje na první nákup tohoto balíčku.

Televize je pro členy k dispozici na http://tv.lbcfree.net.

Akční balíček HBO + HBO Go za 1Kč

Akce je platná od 1. 6. do 15. 7. Kdykoliv v tomto rozmezí si člen může zakoupit tento balíček a má ho na celý měsíc. Balíček lze zaplatit pouze platební kartou a bude v nabídce k zakoupení od 1.6. Akce se vztahuje na první nákup tohoto balíčku.

Televize je pro členy k dispozici na http://tv.lbcfree.net.

Dětský den 2018

detsky den

Po roce opět připravujeme pro naše členy a jejich rodinné příslušníky dětský den. Akce proběhne v neděli 10. června od 14 hodin v areálu dětského hřiště Dětský sen, "u kina" ve Vratislavicích nad Nisou. Začátek je ve 14 hodin.

Vstup a občerstvení je pro všechny členy zdarma. Můžete se těšit na buřty k opékání, maso a hermelín na grilu, ovocné a zeleninové mísy, pivo i nealko nápoje. Na děti pak čeká opět pestrý program. K dispozici nám budou i všechny prolézačky, houpačky a skákadla.

ZDE fotografie z předchozích let (pouze pro přihlášené)

U vstupu prosím hlaste své jméno a členské číslo, které je shodné s variabilním symbolem u plateb členských příspěvků.