Přihlásit se

Přihlášení k účtu

Jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě

Rezervace lístků do Bunkru

FN BunkrDíky navázání spolupráce s libereckým hudebním klubem BUNKR (dříve GOLET, Casta) mají členové sdružení Freenet Liberec možnost využít permanentní vstupenky a dostat se tak zdarma na akce v tomto klubu. Jelikož je počet permanentních vstupenek omezen (3 ks), je potřeba si je předem rezervovat přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Postup rezervace a podmínky následují dále.

1) Pošlete email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte termín akce, na kterou chcete permanentku využít. Do textu emailu uveďte své jméno, členské číslo a telefonní kontakt.

2) V případě, že na uvedený termín ještě zbývá některá z permanentek, bude Vás kontaktovat některý ze správců sdružení Freenet Liberec a domluví s Vámi termín a místo předání. Pokud jsou již permanentky na požadovaný termín obsazeny, správce Vás bude informovat.

3) Zapůjčená permanentka zůstává členovi vždy do konce kalendářního týdne, ve kterém byla zapůjčena. Na konci kalendářního týdne je člen povinen kontaktovat správce, který mu permanentky zapůjčil a domluvit místo a čas vrácení permanentek.

4) Každý člen má na zapůjčení permanentek nárok maximálně jednou za kalendářní měsíc.

5) Na zapůjčení permanentek má člen nárok pouze v případě, má-li uhrazeny veškeré členské příspěvky a sdružení Freenet Liberec neeviduje za tímto členem ani žádné jiné pohledávky po splatnosti.