Přihlásit se

Přihlášení k účtu

Jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě

Oznámení o odstávce elektřiny

z důvodu zajištění pravidelné revize a údržby rozvodné sítě v areálu INTEX v roce 2021.

Vážení nájemci a odběratelé elektrické energie,

dovolujeme si Vás informovat, že v areálu společnosti INTEX, a.s., Tanvaldská 345, Liberec, bude ve dnech 24.7.2021 (sobota) a 25.7.2021 (neděle) probíhat pravidelná údržba, servis a revize rozvodné sítě elektro, zejména transformátorů a rozvoden VN a NN , při které bude též vyměněn jeden z vypínačů hlavní rozvodny VN. K zajištění prací je nutné v těchto dnech přerušit dodávku elektřiny pro celý areál, a to dle následujícího harmonogramu:

Přerušení dodávky elektřiny: sobota 24.7.2021  v 7:00 hodin

Obnovení dodávky elektřiny: neděle 25.7.2021 cca v 18:00 hodin

V týdnu od 26.7.2021 do 30.7.2021 budou prováděny dílčí práce na údržbě rozvodné sítě elektro na úrovni jednotlivých odběrných míst, pro které je rovněž nezbytné krátkodobé  odpojení odběrových míst, které bude s předstihem oznámeno dotčeným nájemcům / odběratelům. Během těchto dnů bude také probíhat revize všech rozvaděčů na budovách a halách. Budeme tedy potřebovat umožnění přístupu reviznímu technikovi do Vámi užívaného prostoru. O přesnějším termínu a času revize Vás budeme informovat. Vždy se budeme snažit práce a revize koordinovat tak, aby nedocházelo k významným omezením Vašeho provozu.

Po dobu přerušení dodávky nebude zajištěn náhradní zdroj napájení. 

V případě, že si na dobu odstávky zajišťujete náhradní zdroj napájení, kontaktuje prosím s dostatečným předstihem správu areálu pro koordinaci zapojení.

Důležité upozornění: Před plánovaným přerušením dodávky elektřiny zajistěte vypnutí všech spotřebičů včetně počítačů a elektroniky, ale k zásuvkám přistupujte jako by byly pod napětím.

Akci zajišťuje správa areálu, společnost OKIN FACILITY, a.s.  S případnými dotazy či požadavky se prosím obraťte na pana Michala Šmída - tel. 725 806 915, e-mail: sprava@intex.cz

Zdvořile Vás žádáme o potvrzení přijetí oznámení na výše uvedený e-mail, případně telefonní číslo. V případě, že neobdržíme Vaše vyjádření do 25. 6. 2021, má se za to, že jste se s oznámením seznámili a berete na vědomí naše pokyny.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

S pozdravem


Michal Šmíd
správa areálu INTEX

Tanvaldská 345

463 11, Liberec 30, CZ
gsm:+420 725 806 915

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.