Přihlásit se

Přihlášení k účtu

Jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě

TVVe spolupráci s firmou sledovanitv.cz, s.r.o provozujeme převzaté televizní vysílání. IPTV je dostupná pro všechny členy z vnitřní sítě sdružení. Pro sledování je nutná registrace. V nabídce jsou všechny kanály pozemního vysílání včetně slovenských a dalších zahraničních programů. Je možné rovněž sledovat již vysílané pořady nebo si jednotlivé pořady nahrávat. Pro fungování v naší síti je nutné být členem sdružení a zaregistrovat se na stránkách sledovanitv.cz.

Televizní vysílání je přenášeno technologií Flash a je dostupné buďto přímo prostřednictvím internetového prohlížeče, setopboxů, nebo pomocí aplikace v chytrých televizích. IPTV je k dispozici na adrese http://tv.lbcfree.net.

Ke sledování přímo na televizní obrazovce je možné využít Smart TV Box nebo aplikaci sledovanitv.cz pro chytré televize. Aplikace je rovněž dostupná pro chytré mobilní telefony.

Provozovatelem služby sledovani.cz je společnost sledovanitv.cz, s.r.o. se sídlem U Vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 01607910. S dotazy se obracejte buďto přímo na technickou podporu televizního vysílání Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Sledování vysílání se řídí všeobecnými podmínkami.

 

Poslední články týkající se IPTV v naší síti:

 
 

Počet členů

Připojeno : 872